Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

Opowieści z dreszczykiem – Disney

“Opowieści z dreszczykiem – Disney”, to jak sama nazwa wskazuje idealna pozycja w okresie około Halloweenowym. Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam po całości korzystać z różnych okoliczności by zanurzyć się w jakimś klimacie i przekazać go dzieciom. Jedną z takich okazji jest właśnie Halloween!

W tej książce znajduje się aż osiem opowiadań z dreszczykiem, których bohaterami są postacie z Disneya! Myszka Miki, Kubuś, 101 dalmatyńczyków – to tylko kilka ze znanych tytułów, których bohaterów znajdziemy na kartach “Opowieści z dreszczykiem”.

Gdy sięgałam po tę książkę miałam obawy, czy aby nie będzie to zbyt straszne dla Inez. Ona jest dość bojaźliwa i pamiętliwa jeśli chodzi o takie rzeczy. Na szczęście moje obawy się nie potwierdziły, bo historie są w takim klimacie, ale nie są nastawione na straszenie dzieci. Wręcz przeciwnie – pokazują, że wszystkie potwory są zmyślone.

“Opowieści z dreszczykiem – Disney” są oprawione w twardą, świecącą okładkę, a w środku znajduje się wiele ilustracji z kultowych bajek, stworzonych oczywiście na potrzeby tego tytułu.

Disney. Opowieści z dreszczykiem
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney Storybook Art Team
Tłumaczenie: Regina Mościcka
Oprawa: twarda
Objętość: 128 stron
Format: 185×235
ISBN: 978-83-276-5861-6
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 30.09.2020