Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

“Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest wiosna”, “Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest zima”

Wiosna to moja ulubiona pora roku, naprawdę mi za nią tęskno. Najbardziej lubię jej środek, początek maja… Wtedy cały świat jest taki piękny, aż praktycznie niemożliwym jest usiedzieć w domu. Nie mogłam więc przejść obojętnie obok tytułów, które chcę wam dziś zaprezentować.

Tytuły, z którymi dziś do was przychodzę to “Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest wiosna”, “Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest zima” – autorów kultowego “Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham”, którego przyznam – nie znałam wcześnie. Co więcej, dowiedziałam się, że jest też animacja o tych, dwóch przeuroczych króliczkach. Zdecydowanie chcę się z nią zapoznać, bo książeczki ogromnie mi się podobały, były takie… delikatne. Zarówno treść jak i grafiki przywołują mi na myśl taki spokój, czystość. Jednak są bardzo króciutkie, dosłownie na kilka minutek – dlatego chcę więcej!

Książeczki opowiadają o Dużym Brązowym Zającu i Małym Brązowym Zajączku w kontekście zmieniających się pór roku. Pokazane z bardzo ciekawej strony.

Twórcy kultowej książki „Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham” stworzyli serię pięknych książeczek nawiązujących do czterech pór roku. Przeczytaj je razem ze swoim Małym Brązowym Zajączkiem.

opis pochodzi z materiałów wydawcy

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest wiosna
Autor: Sam McBratney
Ilustrator: Anita Jeram
Tłumaczenie: Jarosław Mikołajewski
Oprawa: twarda
Objętość: 24 strony
Format: 160×183
Cena: 24,99
ISBN: 978-83-276-6162-3
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 10.03.2021

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest zima
Autor: Sam McBratney
Ilustrator: Anita Jeram
Tłumaczenie: Jarosław Mikołajewski
Oprawa: twarda
Objętość: 24 strony
Format: 160×183
Cena: 24,99
ISBN: 978-83-276-6165-4
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 10.03.2021