najlepsze-ksiazki-dla-dzieci-wakacje-2020
Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

Najlepsze książki dla dzieci na wakacje 2020

Lato, przynajmniej te kalendarzowe, rozpoczęło się już na dobre. Chociaż u nas nad morzem nie mam co narzekać na pogodę, bo jest iście wakacyjna!
Z tej okazji mam dla was cztery książkowe propozycję, które umilą was wakacje, a także i wakacyjną podróż, jeśli u was z pogodą kiepsko.

Na początku łapcie zniżkę, a ja pokażę wam czym warto się zainteresować.

Rabat w wysokości 35% dla czytelników na hasło WAKACJE2020
w terminie 26.06-05.07 na całą ofertę książek dostępnych w Egmont.pl

️Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii i pojazdów

Pierwsza pozycja mojej listy wakacyjnych książek to coś w sam raz dla małych fanów superbohaterów, a także dla rodziców, którzy chcieliby zaszczepić tę pasję swoim dzieciom. “️Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii i pojazdów” to ogromna księga, która posiada w sobie cały świat Marvela. Po prostu idealny podręcznik na wakacyjne lekcje o Iron Manie i innych.

️Dzień dobry, samochodziku. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki

“Akademia mądrego dziecka” to jedna z moich ulubionych serii książek dla dzieci. Książeczki mają nie wielką ilość tekstu, a mimo to przekazują bardzo wiele. W każdej są jakieś ruchome i ciekawe elementy, za którymi Inez przepada! ️”Dzień dobry, samochodziku. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze bajeczki” to idealna pozycja do auta, czy dla miłośników pojazdów. Nie tylko dla chłopców, bo nie wierzę w coś takiego, że płeć wpływa na zainteresowanie.

W lesie. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa

Latem bardzo miło spędza się czas na dworze, może się wtedy wybrać na wędrówkę leśnymi szlakami. “W lesie. Akademia mądrego dziecka. Pierwsze słowa” to świetny wstęp, bądź podsumowanie takiej wyprawy!

️Masza i Niedźwiedź. Najpiękniejsze opowieści

Mam też coś dla miłośników bajeczek – jak oderwać malucha od ekranu? Proponuję sięgnąć po “️Masza i Niedźwiedź. Najpiękniejsze opowieści”, gdzie znajdują się historie i grafiki z uwielbianej przez dzieci bajki animowanej o tym samym tytule.

Książki pełnią bardzo ważną rolę w rozwoju dzieci, nie odchodźmy od nich na rzecz ekranów. Wspólne czytanie to również świetny sposób na spędzenie razem czasu, naukę czy wyciszenie dziecka przed snem. Każda książka jest dobra, ale najlepiej sięgnąć po taką odpowiednią do wieku. Jestem przekonana, że na stronie Egmontu znajdziecie odpowiednią dla was i nie zapomnijcie o wakacyjnej zniżce!