Czas z dzieckiem,  Gry i zabawki dla dzieci,  Kreatywne zabawy z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

NA TROPIE. SZUKAJ I ZNAJDŹ – “My Little Pony na tropie. Szukaj i znajdź” “Kotociaki na tropie. Kot-o-ciaki. Szukaj i znajdź”

Długo czekałam na ten moment, gdy moje dziecko w końcu zacznie przejawiać zainteresowanie zainteresowanie zabawą jaką jest wyszukiwanie elementów na obrazku. Ja w dzieciństwie miałam książkę o takiej kosmitce i była to jedna z moich ulubionych zabaw. Na szczęście przyszedł ten czas i teraz razem z Inez bawimy się z najnowszymi pozycjami od Harperkids, czyli dwoma tytułami z serii “Szukaj i znajdź” – w tematyce ulubionych bajek Inki “Kot-o-ciaki” i “My Little Pony”.

Nie są to trudne, gęste grafiki do poszukiwań, dlatego dla młodszych poszukiwaczy sprawdzą się idealnie. Ponadto mocno wspierają naukę liczenia, bo tych konkretnych przedmiotów do odnalezienia jest jakaś liczba.

Inez bardzo chętnie siada do tej zabawy, zarówno ze mną, jak i sama. Ale nie ukrywam, że ze mną sprawia jej to większą przyjemność, bo widzę jak bardzo chce mi pokazać i żebym była dumna. Obawiałam się trochę, czy szybko jej się to nie znudzi, gdy już wszystko odnajdzie. Jednak dalej ją zajmują i nie widzę, żeby mniej jej się to podobało, chociaż już dużo szyciej odnajduję te przedmioty.

Chociaż szczerze mówiąc, to cena tych zeszytów (bo seria jest puszczona w miękkiej oprawie) jest tak tania, że nawet na dość krótki czas warto po nią sięgnąć. Potem zawsze można odłożyć na jakiś czas do szuflady i bawić się od nowa.

My Little Pony na tropie. Szukaj i znajdź
Autor: Marta Stochmiałek
Ilustrator: Hasbro
Oprawa: miękka
Objętość: 24 strony
Format: 238×305
Cena: 16,99
ISBN: 978-83-276-6057-2
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 24.03.2021

Kotociaki na tropie. Kot-o-ciaki. Szukaj i znajdź

Autor: Elżbieta Kownacka
Ilustrator: CTC Media
Oprawa: miękka
Objętość: 24 strony
Format: 238×305
Cena: 16,99
ISBN: 978-83-276-6221-7
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 24.03.2021