naprzod-kocham-ten-film
Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

Książka “kocham ten film: Naprzód”

“Naprzód” to najnowsza kinowa animacja Disney’a i Pixar’a, twórców takich hitów jak “Odlot” czy “Coco”, które są moimi ulubionymi animacjami. W związku z tym nie mogłam nie sięgnąć po “Naprzód”. Szczególnie, że Inez jest aktualnie za mała na kino, także książka była idealnym rozwiązaniem dla nas.

Głównymi bohaterami “Naprzód” są elfi bracia Ian i Barley. Rodzeństwo, które wyrusza w podróż w poszukiwaniu magii i swojego zmarłego ojca. Jest to bardzo emocjonująca i pełna niebezpieczeństw wyprawa.

Książka, tak jak się można było spodziewać, patrząc na to czyja jest to animacja, bawi i niejednokrotnie wzrusza opowiadając o tęsknocie, rodzinie, dorastaniu i przyjaźni. Chwilami naprawdę chwyta za serce i zapiera dech. Takie właśnie książki chcę czytać moim dzieciom.

Książka “kocham ten film: Naprzód”

W tej publikacji znalazły się piękne ilustracje – prosto z animacji. Są kolorowe, przyciągają uwagę dziecka i idealnie dopełniają całość historii. Język, którym opowiadana jest ta historia jest prosty, bez skomplikowanych zwrotów, więc bardzo przyjemnie się ją czyta na głos dziecku.

Mam nadzieję, że kiedyś uda się nam obejrzeć tę animację, a tym czasem na pewno jeszcze nie raz wrócimy do tej książki.

Autor: Bill Scollon
Kategorie: Książki / dla dzieci / 6-8 lat
Typ okładki: okładka twarda
Wydawca: Egmont
Wymiary: 22×29
EAN: 9788328148093
Seria: Kocham ten film
Ilość stron: 64
Data wydania: 2020-02-12