recenzja-ksiazki-dla-dzieci-obrazki-dla-maluchow-zwierzeta
Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

“Obrazki dla maluchów: Zwierzęta”

Dziś mamy dla was książkę z Wydawnictwa Olesiejuk “Obrazki dla maluchów: Zwierzęta”. Jest to jedna z wielu części większego cyklu zatytułowanego właśnie “Obrazki dla maluchów”. Przyznam się szczerze – nie sądziłam, że zrobi u nas taką furorę!

Książeczkę Inez dostała od babci już jakiś czas temu i od tamtej pory jest to u nas totalny HIT.

Zwłaszcza, że Inka jest na etapie uwielbienia do zwierzątek, głównie tych z farmy + lis, kot i pies. Pokazuje je na obrazkach z entuzjazmem, właśnie dlatego ta pozycja jest idealna jako jedna z pierwszych książek dla dzieci.

ksiazka-dla-dzieci-obrazki-dla-maluchow-zwierzeta

Ta publikacja jest fajna dla maluchów, ponieważ ma miękka okładkę i twarde strony, więc zniszczenie jej nie należy do najprostszych – a coś o niszczeniu książeczek i puzzli dobrze wiemy z Inką ;).

Na każdej stronie znajdują się kolorowe zwierzaki (przeróżne – występujące na wsi, w lesie, dżungli itd.) i jedno zdanie opisu. Krótko, zwięźle i na temat. Dziecko w wieku roczku/dwóch i tak najbardziej zainteresowane jest właśnie obrazkami, a te są naprawdę proste i piękne.

Okładki może nie są superzachęcające, ale naprawdę warto zajrzeć do środka.

 

Polecamy z Inez. Jedna z jej aktualnie ulubionych książeczek.

Z tej serii jest jeszcze wiele tytułów, dla młodszych i starszych – Kolory, Nazywam świat, Boże Narodzenie, Życie w mieście, itd.  Warto sprawdzić.