komiks-sisters-egmont
Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

Komiks “Sisters. Przysięgam, naprawdę!” Tom 14

U nas w domu bardzo często sięga się po komiksy – tata ma swoje i zaraził nimi naszą Inez, więc i dla niej ciągle szukamy coś “odpowiedniego”. Zabawna seria “Sisters” jak najbardziej wpasowuje się w nasz klimat.

Naszą historię z komiksem z serii “Sisters” zaczęliśmy od 14 tomu o podtytule “Przysięgam, naprawdę!”. Z tego co wiem, to nie ma to większego znaczenia, od którego się rozpocznie, gdyż każdy tom przygód Wendy i Marine oparty jest na tym samym schemacie, gdzie każda strona to inna, krótka historia.

Marine to niepoprawna kłamczucha. Obojętnie, czy opowiada koleżankom o motylach, czy tacie o swoich stopniach, czy mamie o tym, kto stłukł szklany blat stołu – zawsze zmyśla. Nie potrafi się powstrzymać. Niedługo będzie miała nos jak Pinokio… Co gorsza, ona i jej siostra twierdzą, że to rodzice nauczyli je oszukiwać!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

“Sisters” to typowy komiks rozrywkowy dla całej rodziny lekki, zabawny – bawi i uczy. To cała masa życiowych scenek, znanych każdemu kto posiada rodzeństwo, rozterki wieku nastoletniego i masa psot ze strony młodszej siostry, obie dziewczyny lubią się ze sobą droczyć. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji. Smaczku temu komiksowi dodają liczne popkulturowe “easter eggi”, które przywołują dodatkowy uśmiech na twarzy starszych czytelników.

Komiks “Sisters” jest bardzo ładnie zilustrowany, dokładny, pełen detali – cieszy oko czytelnika. Każdy bez względu na wiek czy płeć znajdzie w nim coś dla siebie.

Tytuł: Przysięgam, naprawdę! Sisters. Tom 14
Seria: Sisters
Autor: Cazenove Christopher , Maury William
Wydawnictwo: Egmont Polska Sp. z o.o.
Liczba stron: 48
Data premiery: 2020-02-12