Książeczki dla dzieci

Disney. Biblioteka Bajek – “Księżniczka”, “Zwierzęta”

Świat Disneya kojarzy mi się ze światem dzieciństwa. Z całą masą kolorowych postaci, przygód, happy endów. Nawet teraz, będąc już dorosłą (tak mówi dowód osobisty ;)) lubię wracać do tego świata, poznawać go na nowo., obserwować jak się zmienia pod wpływem czasu.

W serii “Disney. Biblioteka bajek” pojawiły się tytuły, które tematycznie przedstawiają Świat Disneya. Do naszej biblioteczki trafiły “Księżniczka” i “Zwierzęta”. To nowe historie z ulubionymi bohaterami!

Mam dwie córeczki i sama gdzieś tam w głowie zawsze chciałam być księżniczką. Nie dla tych pięknych sukien, chociaż również jest to jakiś powód, ale głównie dlatego, że KSIĘŻNICZKA Disneya to uosobienie dobra, odwagi. Obietnica, że wszystko będzie dobrze, jak tylko będziesz księżniczką.

W Disney. Biblioteka Bajek – “Księżniczka” znajduje się 18 nieznanych dotąd opowiadań o księżniczkach Disneya. Od tych najstarszych staże, jak Arielka, Mulan po całkiem nowe jak Merida Waleczna czy Vaiana. To paronastostronnicowe opowiadania, gdzie nie brakuje przygód i pięknych ilustracji.

“Zwierzęta” z serii “Disney Biblioteka Bajek” zawiera również osiemnaście opowiadań i tak jak w przypadku “Księżniczki” są to przyjaciele z kultowych tytułów jak “Król Lew”, czy “101 dalmatyńczyków”, ale także “Kraina Lodu” czy “Zwierzogród”

Długość opowiadań jest idealna na jedno posiedzenie, czy jako historyjka do snu. Poza tym seria jest pięknie oprawiona, bardzo solidnie, więc nie tylko świetnie się prezentuje na półce, ale wytrzyma długo.

Disney Księżniczka. Biblioteka Bajek
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney Storybook Art Team
Tłumaczenie: Klaudyna Cwynar
Oprawa: flexi
Objętość: 304 strony
Format: 200×223
ISBN: 978-83-281-4814-7
Grupa docelowa: 3-7 lat

Disney. Biblioteka Bajek o zwierzętach
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney Storybook Art Team
Tłumaczenie: Dorota Radzimińska
Oprawa: flexi
Objętość: 304 strony
Format: 200×223
ISBN: 978-83-281-4813-0
Grupa docelowa: 3-7 lat