Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

BAJKI 5 MINUT PRZED SNEM: “Spirit Riding Free” “Młodzi Tytani Akcja!”

Seria “5 minut przed snem” to kolejna z moich ulubionych, jeśli chodzi o szybkie czytanki dla dziecka przed snem, ale i nie tylko. Niedługa treść, interesująca fabuła i świetnie, kolorowe obrazki z ulubionych bajek to przepis na sukces żeby zainteresować dziecko lekturą.

Czytanie książek dzieciom jest bardzo ważne i ma same pozytywne skutki, chociażby rozbudowuje słownictwo, pobudza kreatywność i wyobraźnie. Jest też znakomitym pomysłem na spędzanie wspólnego czasu. I pamiętajcie, że dziecko nie musi przy was siedzieć i słuchać bez ruchu. Pozwólmy mu robić coś w tym czasie, jeśli oczywiście tego chce. Mimo, że może się nam wydawać, że maluch nie jest zaintersowany, bo robi coś innego, to on wciąż słucha. Po prostu zbyt trudnym jest usiedzenie w miejscu, bez ruchu i całkowite skupienie się tylko na tym.

Spirit Riding Free to 6 historii napisanych na podstawie odcinków serialu o tym samym tytule. Opowiada o koniach, przyjaźni, dojrzewaniu i licznych przygodach.

Młodzi Tytani akcja! To coś co wybrałam ze względu na moją geekowską duszę. Myślę, że to całkiem przystępny materiał, aby zaszczepić w Inez zainteresowanie super bohaterami. Tu również są to historie na podstawie odcinków i jest ich 7. To zwariowane przygody i odjechane akcje w wykonaniu młodych tytanów!

Spirit Riding Free
Autor: Urszula Gerlach, Marta Stochmiałek
Ilustrator: Universal
Oprawa: flexi
Objętość: 192 strony
Format: 200×250
Cena: 36,99
ISBN: 978-83-276-6224-8
Grupa docelowa:
Premiera: 24.03.2021

Młodzi Tytani Akcja!
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Warner
Tłumaczenie: Regina Mościcka
Oprawa: flexi
Objętość: 192 strony
Format: 200×250
Cena: 36,99
ISBN: 978-83-276-6223-1
Grupa docelowa:
Premiera: 24.03.2021