Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

AUDIOBAJKI MAGIA SŁUCHANIA

Czy są tu fani Disneya? Ja ogromnie lubię cały ten świat! Kojarzy mi się z taką magią dzieciństwa, szczęśliwego dzieciństwa. Jakiś czas temu zostałyśmy subskrybentkami prenumeraty „Audiobajki – magia słuchania”. Czyli serii bajek Disneya w niezwykle fantastycznej formie audio + książka. Pierwsze tomy jakie do nas przyszły to „Królewna Śnieżka” i „Król Lew”.

Co jest takiego wyjątkowego w tych publikacjach?
Do każdego z numerów dołączona jest figurka bohatera (naprawdę bardzo ładnie wykonana!), która po postawieniu na specjalnym głośniczku opowiada bajkę! Jest to totalnie innowacyjne rozwiązanie!

Poza figurką jest też książeczka z dokładnie taką samą treścią i pięknymi ilustracjami. A jeśli subskrybujecie prenumeratę to dodatkowo dostajecie różne gadżety przy poszczególnych przesyłkach – przy pierwszej są to puzzle.

Czytanie i słuchanie bajek jest ogromnie ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Chociażby z takich względów jak budowa i poszerzanie słownictwa, pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

Jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda to zapraszam do wyróżnionej relacji na moim Instagramie – tam pokazuję działanie głośniczka i figurek 🥰

Razem z Inez jesteśmy totalnie zachwycone tym pomysłem. Inka codziennie po kilka razy słucha bajek, nie zdziwię się jak niedługo obie będziemy znać je na pamięć.

W drugiej przesyłce były „Księga Dżungli” i „Gdzie jest Nemo?” – idealnie, bo Inez bardzo lubi Nemo i oglądaliśmy ją (i Dory) już wiele razy także z jeszcze większa przyjemnością słucha jej w wersji audio + książkowej.

Za nami już też trzecia przesyłka “Audiobajek Magia słuchania” – tym razem do naszej cudownej kolekcji dołączył “Dumbo” i “Aladyn”! Czyli klasyki, klasyki!

Zamów kolekcję w przedsprzedaży i wprowadź swój kod: DISNEYPROMO do zamówienia, a otrzymasz wyjątkowy prezent – pudełko śniadaniowe z bohaterem bajki „101 Dalmatyńczyków“! ✨