ajadzisdlasiebiezuzateam
A ja dziś dla siebie,  Chwila dla mamy

Akcja #ajadzisdlasiebie

#ajadzisdlasiebie – no właśnie, co ostatnio zrobiłaś tylko dla siebie – dziś, wczoraj lub tydzień temu? Pamiętaj, że Ty też się liczysz i nie możesz o tym zapominać! Zadbaj o siebie, zrób coś, co lubisz, dla swojego własnego szczęścia. My postaramy się trochę Ci w tym pomóc. W akcji staramy się motywować do działania, pokazać jakie to proste i jak zrobić te pierwsze kroki do szczęśliwszej wersji siebie.


Zaglądaj pod #ajadzisdlasiebie po inspirację i zacznij zmieniać swoje życie, zrób coś dla siebie. Dołącz do nas i akcji #ajadzisdlasiebie – zrób coś dla siebie – kawa z koleżanką, wypad na siłownie, do fryzjera, relaks w wannie, czy z lekturą, a może odświeżenie garderoby? Pomysłów jest cała masa, inspiracji szukaj u nas. A kiedy już zrobisz coś dla siebie to napisz o tym, motywuj innych! 

a ja dziś dla siebie instagram team

Jesteśmy grupą dziewięciu mam aktywnie działających na Instagramie. Prowadzimy akcję #ajadzisdlasiebie, która ma na celu promowanie i motywowanie kobiety, matki do zrobienia czegoś dla  siebie. Niestety matki w natłoku obowiązków często zapominają o sobie i swoich potrzebach, chcemy pomóc im to zmienić. W naszej akcji mamy już około 5k postów oznaczonych naszym # i cały czas działamy. W każdą środę rozpoczynamy nowy tydzień tematyczny, gdzie namawiamy do konkretnej aktywności.

Nasza oficjalne konto na Instagramie to @ajadzisdlasiebie – znajdują się tam wszystkie dotychczasowe tygodnie, które zorganizowałyśmy i różne inne akcje promujące.

❤
View this post on Instagram

#ajadzisdlasiebie – no właśnie, co ostatnio zrobiłaś tylko dla siebie – dziś, wczoraj lub tydzień temu? Pamiętaj, że Ty też się liczysz i nie możesz o tym zapominać! Zadbaj o siebie, zrób coś, co lubisz, dla swojego własnego szczęścia. My postaramy się trochę Ci w tym pomóc. W akcji, którą kontynuujemy będziemy starać się motywować Cię do działania, pokazać jakie to proste i jak zrobić te pierwsze kroki do szczęśliwszej wersji siebie. Zaglądaj do nas po inspirację i zacznij zmieniać swoje życie, zrób coś dla siebie. Z nami: @mama_w_malym_miescie @zuz__inka__ @amcialol @kasiazwolenik @mama_szkodnika @martaaand @oczamimami @paula_wiki_nela @xabell18 Dołącz do nas i akcji #ajadzisdlasiebie – zrób coś dla siebie – kawa z koleżanką, wypad na siłownie, do fryzjera, relaks w wannie, czy z lekturą, a może odświeżenie garderoby? Pomysłów jest cała masa, inspiracji szukaj u nas. A kiedy już zrobisz coś dla siebie to napisz o tym, motywuj innych – wrzuć post lub stories koniecznie z hasztagiem #ajadzisdlasiebie, żebyśmy mogli to zobaczyć! Jeśli chcesz możesz też nas oznaczyć – wtedy szybciej do Ciebie trafimy. Dla biorących udział w akcji przewidujemy fajne nagrody! . . . #instamatka #instamatki #macierzyństwo #chwiladlasiebie #spa #relaks #odpoczynek #zakupy #kosmetyki #akcja #akcjadlamam #pielegnacjaciala #hobby #pasja #kobiety #mybabki #kobieta #dziewczyna #zadbanakobieta #matkapolka #motywacja #motywacjadodzialnia #polskamama #polishmom #polishwomen #matkawariatka #szalonemamusie

A post shared by Zuz i Inez (@zuz__inka__) on