AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. WODNE KOLOROWANIE: Zabawy księżniczek Zwierzęta
Czas z dzieckiem,  Kreatywne zabawy z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. WODNE KOLOROWANIE: Zabawy księżniczek. Zwierzęta.

Dzisiejsze pozycje to gratka dla małych artystów i ich rodziców, którzy pochwalają zapał swoich dzieci… ale niekoniecznie lubią później sprzątać po takich zabawach i martwi ich wizja pomalowanych ścian.

Wodne kolorowanki to pomysł na zapewnienie chwili rozwijającej zabawy bez bałaganu i dużych przygotowań czy zabezpieczeń przestrzeni. Do stworzenia pięknych, kolorowych obrazków potrzebny jest jedynie pędzel i woda.

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. WODNE KOLOROWANIE:
Zwierzęta

Wodne kolorowanki skonstruowane są tak, że w kropeczkach nadrukowanych na stronach znajdują się barwniki, które przy kontakcie z wodą wypuszczają kolory i tak “farbują” kartkę. Te barwniki są całkowicie bezpieczne dla dzieci, nie są mocne i nie powodują takich zabrudzeń jak zwykłe farby.

Takie kolorowanki można pomalować oczywiście tylko raz, ale ich cena jest bardzo atrakcyjna. Rozwijają zdolności manualne i dostarczają masę zabawy dziecku. HarperCollins Polska ma w swojej ofercie przeróżne kolorowanki: zwierzęta, księżniczki, a nawet postacie z ulubionych bajek – sprawdźcie sami.

Zwierzęta
Autor: Zbigniew Dmitroca
Ilustrator: Marzena Dobrowolska
Oprawa: miękka
Objętość: 16 stron
Format: 210×297
ISBN: 978-83-276-5836-4
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 15.07.2020

Zabawy księżniczek
Autor: Zbigniew Dmitroca
Ilustrator: Marzena Dobrowolska
Oprawa: miękka
Objętość: 16 stron
Format: 210×297
ISBN: 978-83-276-5835-7
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 15.07.2020