Moja pierwsza książka o kolorach
Czas z dzieckiem,  Książeczki dla dzieci

Akademia Mądrego Dziecka: “Moja pierwsza książka o kolorach”

Akademii Mądrego Dziecka chyba nikomu nie muszę przestawiać, to jedna z moich ulubionych serii książek i gier edukacyjnych dla najmłodszych. Książki z tej serii występują w różnych formatach i kształtach, zachęcają do nauki przez zabawę. Tym razem pokażę wam wielkoformatową książkę o kolorach, którą bardzo polubiła moja dwuletnia Inez.

“Moja pierwsza książka o kolorach” jak tytuł wskazuje pomaga dziecku w nauce podstawowych kolorów. Jest to nauka poprzez zabawę, gdyż jest to książka aktywizująca do działania. Kartonowe strony książki mają liczne wycięte kształty, które kryją różne ciekawe dla dziecka obrazki – świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.

Akademia Mądrego Dziecka: “Moja pierwsza książka o kolorach”

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. ODKRYWAJ I BAW SIĘ: Seria składa się z pięciu tytułów: „Moja pierwsza książka o kolorach”, „Moje pierwsze 100
słów”, „Moje pierwsze 100 pojazdów”, „Moje pierwsze 100 słów na wsi”, „Moje pierwsze
100 zwierząt”. Każda z książek ma kartonowe strony i mnóstwo otwieranych okienek, dzięki którym dziecko rozwinie sprawność grafomotoryczną.

Akademia Mądrego Dziecka: “Moja pierwsza książka o kolorach”

Moja pierwsza książka o kolorach
Autor: Aimée Chapman, Natalie Munday, Amy Oliver
Ilustrator: Adria Meserve
Tłumaczenie: Katarzyna Grzyb
Oprawa: twarda
Objętość: 14 stron
Format: 270×270
ISBN: 978-83-281-4844-4
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 17.06.2020